REKLAMA

Tragiczny pożar w Rakszawie. Nie żyje 68-latek

RAKSZAWA / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności pożaru, do którego doszło dziś przed południem w Rakszawie. W niemal całkowicie spalonym budynku, odnaleziono zwęglone zwłoki. Trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyn tego tragicznego zdarzenia.

303-224107 Foto (2): KPP Łańcut

 

W piątek 28 maja po godzinie 10:00 dyżurny łańcuckiej komendy otrzymał zgłoszenie o pożarze budynku w miejscowości Rakszawa.

Z przekazanych informacji wynikało, że ogień miał całkowicie objąć drewniany dom. Podczas akcji gaśniczej w budynku ujawniono zwęglone zwłoki, w pożarze najprawdopodobniej zginął 68-letni mężczyzna.

Na miejscu, pod nadzorem prokuratury, pracowali policjanci. Trwają czynności mające na celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia oraz potwierdzenie tożsamości zmarłej osoby.

303-224106

Przyczynę pożaru ustali biegły z zakresu pożarnictwa. Na chwilę obecną brak jest informacji, aby do pożaru przyczyniły się osoby trzecie.  

Źródło: KPP Łańcut

 

29-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)