REKLAMA

Trwa rekrutacja na studia w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej

RZESZÓW / PODKARPACIE. 4 bardzo dobrze przygotowane kierunki studiów, ponad 20 specjalności, nowoczesne systemy przekazywania i sprawdzania oraz większy nacisk na przekazywanie wiedzy praktycznej. To propozycje WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej dla tegorocznych kandydatów. Ze względu na pandemię koronawirusa rekrutacja podzielona będzie na tury i prowadzona on-line za pomocą systemu e-rekrutacji.

Nie zwlekaj już dziś zarejestruj się na stronie e-rekrutacji!

Co wybrać?

W roku akademickim 2020/2021 WSPiA proponuje kandydatom na studia tworzone przez 25 lat najlepsze kierunki studiów. Maturzyści mogą wybrać:

– „administrację” (studia I i II stopnia), – „bezpieczeństwo wewnętrzne” (studia I i II stopnia), – „prawo” (5-letnie studia magisterskie) oraz – „zarządzanie” (studia I stopnia).

Dodatkowo czekają na nich 23 atrakcyjne specjalności dostosowane do potrzeb rynku pracy!

Terminy rekrutacji

Rekrutacja kandydatów na studia w roku akademickim 2020/2021 podzielona została na tury. Terminy zostały zaplanowane tak, aby zarówno maturzyści, jak i absolwenci studiów I stopnia mogli spokojnie złożyć wszystkie wymagane dokumenty.

W aktualnej turze kandydaci mogą składać dokumenty do 5 września.

Kolejna tura rozpocznie się 7 września i potrwa:

  • dla kandydatów na studia I stopnia do 9 października,
  • dla osób chcących rozpocząć studia II stopnia do 17 października.

Rekrutacja elektroniczna

W tym roku WSPiA rekrutację kandydatów będzie prowadzić w formie on-line. Kandydat rejestruje się elektronicznie poprzez nowoczesny system e-rekrutacji WSPiA. Uzupełnia wszystkie wymagane dane, załącza odpowiednie dokumenty oraz dokonuje wyboru kierunku studiów. Zgłoszenie jest sprawdzane przez pracowników Biura Rekrutacyjnego, którzy w razie potrzeby kontaktują się z kandydatem w celu uzupełnienia brakujących danych. Istnieje możliwość złożenia dokumentów przez kandydata fizycznie. W tym celu można kontaktować się telefonicznie z pracownikami biura (szczegóły dotyczące rekrutacji znajdują się tutaj).

Zobacz wirtualny kampus

Uczelnia zachęca kandydatów do skorzystania z wirtualnego spaceru po pełnym zieleni kampusie WSPiA. Dzięki temu bez wychodzenia z domu można zobaczyć, jak wygląda Kampus Uczelni i jego najważniejsze miejsca (aule wykładowe, Podkarpackie Centrum Kryminalistyki, Kryminologii i Medycyny Sądowej, Klub Studencki i ogrody wypoczynkowe).

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 17 867 04 80, 17 867 04 81, 514 194 892 oraz na stronie dla kandydatów na studia.

Artykuł sponsorowany

11-08-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)