REKLAMA

Uczniowie z Sanoka walczą o nagrody. Potrzebny Twój głos! (VIDEO)

Uczniowie z Sanoka walczą o nagrody. Potrzebny Twój głos! (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Szkoła Podstawowa nr 9 w Sanoku to jedna z najmniejszych szkół na mapie naszego miasta. Nie można jej jednak odmówić pasji i zaangażowania w różnego rodzaju aktywności sportowe. W marcu relacjonowaliśmy Bieg Tropem Wilczym, nie opadły też emocje związane ze zdobyciem mistrzostwa województwa w Pucharze Tymbarku, a dziś szkoła zwraca się z wielką prośbą do wszystkich mieszkańców Sanoka o oddanie głosów na film, który bierze udział w konkursie Pho3nix Active School.

Wszyscy, którzy na co dzień tworzą społeczność szkolną walczą zaciekle o każdy głos. Cel jest jeden… wygrać sprzęt sportowy lub warsztaty sportowo-edukacyjne dla uczniów.

Jak idzie? No właśnie… i tutaj uczniowie potrzebują Państwa pomocy!

Wystarczy wejść na stronę Pho3nix Active School i wpisać swój adres mailowy, następnie potwierdzić oddanie głosu.

Każdy z Was może pomóc wygrać nagrody, które pozwolą kontynuować rozwój sportowy uczniów, którym z pewnością nie brakuje pasji, motywacji i zaangażowania!

Pomóżmy im w realizacji marzeń. Jesteśmy pewni, że są tego warci! W końcu wszyscy uczniowie występujący w nagraniu byli motywacją oraz inspiracją do tego, aby zgłosić szkołę do konkursu.

Za każdy głos serdecznie dziękujemy!

źródło: materiały nadesłane

19-05-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)