REKLAMA

Ukryte zawiniątka i waga. Finał nie mógł być inny

Policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali 31-letniego mieszkańca powiatu bieszczadzkiego, podejrzanego o posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych. W plecaku należącym do mężczyzny funkcjonariusze ujawnili zakazane substancje.

Działania ustrzyckich kryminalnych doprowadziły do mężczyzny, który miał posiadać przy sobie środki odurzające i psychotropowe. Policjanci „namierzyli” 31-latka i zatrzymali go, kiedy próbował odjechać samochodem ze znajomym. W pojeździe przed fotelem pasażera, w plecaku, ukryte były zawiniątka. Wstępne badania wykazały, że zabezpieczone substancje to amfetamina. W miejscu zamieszkania 31-latka, policjanci znaleźli między innymi dwa krzaki konopi indyjskich i wagę elektroniczną.

Zabezpieczone substancje policjanci przekazali do dalszych badań. Za posiadanie narkotyków zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Ustrzyki Dolne

14-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)