REKLAMA

USTRZYKI DOLNE: 15-latka zatrzymana z narkotykami!

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Ustrzyccy policjanci zatrzymali nastolatkę, która posiadała środki odurzające. Funkcjonariusze zabezpieczyli zabronione substancje. Teraz 15-latkę czeka sprawa w sądzie dla nieletnich.

We wtorek w nocy, dyżurny ustrzyckiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w jednej z piwnic bloku w Ustrzykach Dolnych, grupa osób zachowuje się głośno. Do wskazanego miejsca zostali skierowani mundurowi, gdzie zastali 15-latkę i 21-latka.

W trakcie wykonywanych czynności, policjanci zauważyli na stole susz roślinny oraz woreczek z białym proszkiem. Okazało się, że należą one do nieletniej. Wstępnie badanie potwierdziło, że zabezpieczone substancje to marihuana i mefedron. Obydwoje zostali zatrzymani. Nieletnia trafiła do Policyjnej Izby Dziecka. Decyzję w jej sprawie podejmie teraz sąd rodzinny.

Policjanci apelują do rodziców o szczególna czujność i baczne obserwowanie swoich nastoletnich pociech. Czas spędzany poza domem może stać się okazją do eksperymentowania przez młodzież z tytoniem, alkoholem czy środkami, których posiadanie jest zabronione.

Zdjęcie poglądowe. Arch. Policji

KPP Ustrzyki Dolne

10-05-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)