REKLAMA

WARSZAWA. Tragiczny wypadek karetki, taksówki i osobówki. Wezwano śmigłowiec LPR

W Warszawie doszło do tragicznego wypadku z udziałem karetki pogotowia i dwóch innych pojazdów. Zdarzenie miało miejsce na ulicy Puławskiej. Konieczne okazało się wezwanie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Tragiczny wypadek w Warszawie na długi czas niemal całkowicie zamknął przejazd jedną z ważniejszych arterii stolicy. Wypadek, który miał miejsce w piątek około 13, na wiele godzin zablokował tę część miasta. Na ulicy zderzyły się trzy samochody, w tym karetka pogotowia. Jak przekazała policja, nie wszyscy uczestnicy zdarzenia przeżyli.

– Kierowca renaulta był reanimowany i został przetransportowany do szpitala – podała Magdalena Wersocka ze stołecznej policji.

Do wypadku wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Decyzja była konieczna, gdyż w ratowaniu życia liczyła się każda sekunda, a zakorkowana przed weekendem stolica utrudniała dotarcie do szpitala. Po kilku godzinach pojawiła się smutna informacja, iż życia mężczyzny nie udało się uratować. Przed godziną 17 w szpitalu zmarł 82-letni kierowca.

Sprawę wypadku badają śledczy. Dotychczas ustalono, iż wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Do tej pory nie jest jednak jasne, jak doszło do zderzenia karetki pogotowia, taksówki i samochodu osobowego.

źródło: RMF FM

04-02-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)