REKLAMA

Weekend w Bieszczadach dla 12 kierowców „za szybki”

POWIAT BIESZCZADZKI / PODKARPACIE. Utrata prawa jazdy, mandat i punkty karne – to konsekwencje, jakie ponieśli kierowcy, którzy znacznie przekroczyli dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym. Tylko w miniony weekend, funkcjonariusze ruchu drogowego z ustrzyckiej komendy, zatrzymali dwunastu kierowców, którzy stracili uprawnienia. Jeden z kierujących w obszarze zabudowanym pędził z prędkością 122 km/h.

Policjanci ustrzyckiej komendy na co dzień dbają o bezpieczeństwo na drogach, kontrolują prędkość i stosują środki prawne za łamanie przepisów. Podczas minionego weekendu funkcjonariusze zatrzymali dwunastu kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h. Wszyscy stracili prawa jazdy.

Niechlubnym rekordzistą okazał się kierowca opla zatrzymany w Czarnej, w związku ze znacznym przekroczeniem dozwolonej prędkości. W obszarze obowiązywania ograniczenia prędkości do 50 km/h, miał na liczniku 122 km/h.

Przypominamy, że nadal jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych jest nadmierna prędkość. Pamiętajmy również, że jadąc z taką prędkością, stwarzamy zagrożenie dla siebie oraz innych uczestników ruchu drogowego.

KPP Ustrzyki Dolne

18-05-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)