REKLAMA

RZESZÓW: „Uwierz w Cuda” czyli wyjątkowy pokaz talentów inspirowany Światowym Dniem Osób z Zespołem Downa

RZESZÓW: „Uwierz w Cuda” czyli wyjątkowy pokaz talentów inspirowany Światowym Dniem Osób z Zespołem Downa

RZESZÓW: W niedzielę 19 marca odbyła się kolejna edycja pokazu talentów pod nazwą Uwierz w Cuda, organizowaną przez Grupę Inicjatyw Społecznych Nietuzinkowa Rzeczywistość załorzona i prowadzona przez  Magdalenę Ciołek. Do akcji przyłączyło się wiele osób, firm, i instytucji z wielkim sercem

Jaki jest cel projektu Uwierz w Cuda?

Projekt adresowany jest do osób, które w życiu mimo niepełnosprawnośći rozwijają swoje talenty, zainteresowania, pasje i chcą opowiedziec o tym światu. Nietuzinkowa Rzeczywistość to przestrzeń gdzie takie akcje jak Uwierz w Cuda dają możliwość zaprezentowania siebie, i swoich umiejętności, osobom, które na codzień zmagają się ze swoją niepełnosprawnością. 

Moc atrakcji!

Wspaniałym pokazom, i koncertom towarzyszyły liczne atrakcje. Pojawili się przedstawiciele Policji i Państwowej Straży Pożarnej, a także przedstawiciel 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej. Była również strefa aktywnych zabaw dla najmłodszych warkoczyki, i wiele innych. Na końcu każde dziecko uczestniczące w wydarzeniu otrzymało upominek. 

Ważny dzień 

Cała akcja nie przypadkowo została zorganizowana w tym dniu. Jest to weekend poprzedzający Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. Ten zbliżający się wielkimi krokami ważny dzień, wiekszosci kojarzący się ze skarpetami nie do pary, był inspiracją dla organizatorów. Na końcu imprezy odbył się wspaniały koncert.

Swoje stoiska prezentowały rownież rożne instytucje, i fundaje, które na codzien pomagają osobom z niepełnosprawnościami w aktywizacji i życiu społecznym. 

Już w krótce na naszym portalu relacja (VIDEO) 


21-03-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)