REKLAMA

Wielkie weekendowe grillowanie w Restauracji Magnolia

KOMBORNIA / PODKARPACIE. Coraz dłuższe dni, wyższe temperatury i więcej słońca. Wreszcie przyszła wyczekiwana wiosna! To świetny pretekst do spotkań z przyjaciółmi na świeżym powietrzu i wspólnego delektowania się pięknem przyrody. To też najlepszy czas na grilla z pysznym jedzeniem w roli głównej! Zarówno na jedno, jak i na drugie zaprasza Restauracja Magnolia w Komborni.

BBQ Garden Menu

Apetyczny zapach i wspaniały smak dań z grilla, to coś, czym kusi nowe BBQ Garden Menu. Znajdziecie w nim wachlarz pysznych propozycji: kiełbasę, kaszankę z jabłkiem i cebulą, karczek na ostro, szaszłyk drobiowy, szaszłyk warzywny, pstrąga z masłem czosnkowym, grillowany filet z łososia, wołowego burgera, polędwicę wołową, Ribeye steak, sezonowany antrykot wołowy, Porterhouse steak. Do tego wszystkiego są oczywiście wyśmienite dodatki.

BBQ Garden Menu obowiązuje w weekendy (soboty 16:00 – 20:00, niedziele 14:00 – 17:00), a także podczas majówki, 1 i 4 maja.

Przy zamówieniu dań za 150 zł, w prezencie otrzymacie litr orzeźwiającej lemoniady.

Szczegóły dostępne na stronie: www.kombornia.pl

Serdecznie zapraszamy!

materiały nadesłane

28-04-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)