REKLAMA

Wiki Sanok udaje się do Dukli. Mecz z Przełęczą

PIŁKA NOŻNA. Ligowe rozgrywki krośnieńskiej klasy okręgowej zmierzają ku końcowi. Pozostały dwie kolejki. W przedostatniej batalii KS Wiki Sanok uda się do Dukli, gdzie zmierzy się z miejscową drużyną Przełęczy.

W sobotę, 15 czerwca o godzinie 15:00 dojdzie do emocjonującego starcia w ramach 29. kolejki krośnieńskiej klasy okręgowej. Przełęcz Dukla podejmie drużynę Wiki Sanok w meczu, który może zadecydować o końcowych pozycjach obu zespołów w tabeli.

Przełęcz Dukla, zajmująca obecnie 9. miejsce w tabeli, zgromadziła 41 punktów. Drużyna ta wykazała się 13 zwycięstwami, 2 remisami i 12 porażkami. Ich ostatnie występy pokazują, że są w stanie rywalizować z każdym, co czyni ich groźnym przeciwnikiem na swoim terenie.

Z drugiej strony, KS Wiki Sanok plasuje się na 6. pozycji w lidze z dorobkiem 43 punktów. Zespół ten odnotował 12 zwycięstw, 7 remisów i 7 porażek, co świadczy o ich nieprzewidywalności i zdolności do walki o każdy punkt. W ostatnim czasie sanoczanie imponują, tocząc serię 10 meczów bez porażki. Ostatni mecz w którym musieli uznać wyższość rywali miał miejsce 27 marca, gdzie ulegli liderowi tabeli – Czarnym Jasło.

Mecz ten zapowiada się jako zacięty pojedynek, w którym obie drużyny będą dążyć do zakończenia sezonu na wysokim miejscu w tabeli. Zarówno Przełęcz Dukla, jak i Wiki Sanok mają szansę poprawić swoją pozycję, co dodatkowo podnosi stawkę tego spotkania. 

Przełęcz Dukla – KS Wiki Sanok
15 czerwca 2024 r. (sobota) godz. 15.00
Stadion w Dukli

Pozostałe mecze 29. kolejki krośnieńskiej klasy okręgowej:
sobota, 15 czerwca 2024 r.
godz. 11.00, Zamczysko Mrukowa – Tempo Nienaszów
godz. 15.00, Nafta Jedlicze – Przełom Besko 
godz. 16.30, LKS Skołyszyn – Górnik Grabownica Starzeńska
godz. 17.00, Czarni Jasło – LKS Czeluśnica

niedziela, 16 czerwca 2024 r.
godz. 11.00, Start Rymanów – Bieszczady Ustrzyki Dolne
godz. 18.00, Ostoja Kołaczyce – Partyzant Targowiska

fot. archiwum redakcji

13-06-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)