REKLAMA

Wjechał do rowu i uderzył w skarpę. Pasażerka z poważnym urazem głowy! (ZDJĘCIE)

PODKARPACIE. Wyjaśniane są okoliczności wypadku, do jakiego doszło w miejscowości Rozbórz. 20-latek kierujący skodą, najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu i uderzył w skarpę. Autem podróżowało cztery osoby, kierowca i trzy pasażerki. Jedna z nich, z poważnym urazem głowy, w stanie nieprzytomnym trafiła do szpitala.

303-233316

W miniony piątek przed północą, w miejscowości Rozbórz, kierujący skodą, 20-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego, prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w skarpę. Autem podróżowały cztery osoby, kierowca i trzy pasażerki.

W zdarzeniu ranne zostały trzy osoby, które trafiły do szpitala. Dwie pasażerki, 18 i 19-latka po udzielonej pomocy medycznej wróciły do domów. Trzecia  z pasażerek, 18-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego doznała poważnego urazu głowy i w stanie nieprzytomnym została przewieziona do szpitala.

Podczas prowadzonych czynności okazało się, że dwie 18-letnie pasażerki skody naruszyły obowiązek kwarantanny.

Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kierowcy skody, mężczyzna był trzeźwy.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia

KPP Przeworsk


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

tvPolska

Prezydent RAFAŁ PIECH ujawnia: Czy zgodzimy się na PRZYMUS i segregacja ❓ SZOKUJĄCE dane w Polsce ❗

13-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)