REKLAMA

Włamali się do sklepu spożywczego

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o włamanie do sklepu spożywczego. Podczas włamania skradli artykuły spożywcze o wartości ponad 900 złotych. Mężczyźni usłyszeli zarzuty i przyznali się do winy. Za kradzież z włamaniem grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

policja_9

zdjęcie poglądowe

Do włamania doszło początkiem września. W nocy, nieznani sprawcy wybili szybę w drzwiach wejściowych do sklepu spożywczego przy ul. Dąbrowskiego. Ze środka skradli kilkadziesiąt sztuk kawy i czekolad. Wartość skradzionego mienia to ponad 900 złotych.

Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie o przestępstwie i rozpoczęli ustalanie potencjalnych sprawców. Na podstawie zebranych informacji, kryminalni z rzeszowskiej komendy wytypowali dwóch mężczyzn, którzy zostali zatrzymani w ubiegłą środę. To mieszkańcy Rzeszowa w wieku 25 i 26 lat. Obydwaj trafili do policyjnego aresztu.

Policjanci z komisariatu w Śródmieści, prowadzący postępowanie, przesłuchali zatrzymanych. Mężczyźni przyznali się do winy. Jak wyjaśnili, 26-latek rozbił szybę w drzwiach i ze środka wyniósł skradziony towar. W tym czasie młodszy stał na czatach. Skradziony towar sprzedali, a pieniądze wydali na alkohol i papierosy. Obydwaj usłyszeli zarzut kradzieży z włamaniem. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: KMP Rzeszów

29-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)