REKLAMA

Wpadł w poślizg i uderzył w bariery energochłonne (ZDJĘCIA)

JAROSŁAW / PODKARPACIE. Jarosławscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na autostradzie A4 . Kierujący mazdą, obywatel Francji, nie dostosował prędkości do panujących warunków, wpadł w poślizg i uderzył w bariery energochłonne. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Policja apeluje o ostrożność.

W piątek około godz. 20, dyżurny jarosławskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na autostradzie A4 pomiędzy miejscowościami Nienowice, a Święte. Policjanci pracujący na miejscu wstępnie ustalili, że 56-letni obywatel Francji kierując mazdą, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego wpadł w poślizg i uderzył w bariery energochłonne. Kierujący pojazdem był trzeźwy. Na szczęcie w wyniku tego zdarzenia 26-latek oraz pasażerka tego pojazdu nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

Pamiętajmy o dostosowywaniu prędkości do warunków panujących na drodze. Deszcz, śnieg czy mgła zawsze powinny zwiększyć naszą czujność i prowadzić do zmniejszenia prędkości. Autostrady to teoretycznie najbezpieczniejsze drogi, ale ze względu na rozwijane na nich prędkości najmniejszy popełniony przez nas błąd może kosztować ludzkie życie, a zatem kluczową sprawą jest przede wszystkim zdrowy rozsądek.

303-220204

303-220203

źródło: KPP Jarosław

23-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)