REKLAMA

Wypadek w Grębowie. Nie żyje młody mężczyzna

PODKARPACIE. Nie żyje 24-letni kierowca volkswagena, który, jadąc drogą wojewódzką 871, zjechał na przeciwległy pas jezdni, zderzył się z pojazdem ciężarowym, a następnie wpadł do rowu. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności i przebieg zdarzenia. W tym miejscu droga zablokowana jest w obu kierunkach. Wprowadzono objazdy. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 16. Apelujemy do kierowców o ostrożną i bezpieczną jazdę.

Do wypadku doszło dziś, o godz. 10, na drodze wojewódzkiej nr 871, relacji Stalowa Wola – Tarnobrzeg w miejscowości Grębów w powiecie tarnobrzeskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku wynika, że 24-letni mężczyzna kierujący volkswagenem na zakręcie drogi, zjechał na przeciwległy pas jezdni i uderzył w pojazd ciężarowy, po czym wpadł do rowu.

Po zdarzeniu ciężarówka zjechała się na na lewy pas, gdzie jadący toyotą 43-letni mężczyzna, aby uniknąć zderzenia z pojazdem ciężarowym, zjechał na pobocze i wpadł do rowu.

24-latek kierujący volkswagenem został przetransportowany do szpitala, gdzie pomimo wysiłku lekarzy zmarł.

Na miejscu zdarzenia policjanci pod nadzorem prokuratora wykonują czynności procesowe. Na tym odcinku droga zablokowana jest w obu kierunkach. Wprowadzono objazdy. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 16. Apelujemy do kierowców o ostrożną i bezpieczną jazdę.

Zdjęcie poglądowe. Arch. Policji

KMP Tarnobrzeg

21-03-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)