REKLAMA

Wypadek we Wzdowie. Jedna osoba ranna (ZDJĘCIA)

WZDÓW / PODKARPACIE. Służby ratunkowe interweniowały wczoraj wieczorem we Wzdowie, gdzie doszło do wypadku. Poszkodowana została jedna osoba. Na miejscu pracowali strażacy z 5 zastępów, ratownicy medyczni oraz policja.

Wczoraj o godzinie 18:44 zostaliśmy zadysponowani przez SKKP w Brzozowie do wypadku drogowego w naszej miejscowości w okolicy stadionu. Do akcji wyjechały dwa zastępy GLM oraz GBA. Po dojeździe na miejsce działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora, udzieleniu pierwszej pomocy osobie poszkodowanej oraz pomocy w wydobyciu poszkodowanego z samochodu i oświetleniu miejsca akcji. Działania strażaków trwały ponad 2 godziny – relacjonują druhowie z OSP Wzdów.

Wkrótce więcej informacji o zdarzeniu. Siły i środki: – JRG Brzozów – GBARt Renault, GCBA Man – OSP Wzdów – GLM Peugeot Boxer, GBA Star 244 – OSP Jasionów – GBA Volvo – ZRM – Policja

źródło: OSP Wzdów / Fb


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112


17-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)