REKLAMA

Wystawa królików w Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale organizuje w dniach 6-8 października 2023 r., VII Ogólnopolską Wystawę Królików, IV Ogólnopolską Wystawę Królików Młodych oraz VI Specjalistyczną Wystawę Królików Wiedeńskich.

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych hodowców do uczestnictwa w wydarzeniu. Zapewniamy, że nie zabraknie szeregu towarzyszących atrakcji.

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Wystawy oraz do wypełnienia i przesłania Karty Uczestnictwa. Prosimy o adnotację „MŁ” przy królikach młodych oraz „K” przy dorosłych. Regulamin VI Specjalistycznej Wystawy Królików Wiedeńskich pojawi się już wkrótce. 

 

krolik2

Termin przesyłania kart zgłoszeń: do 22 września 2023 r.

Dla przypomnienia ubiegłoroczna impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających. Mnogość prezentowanych ras wzbudziła uznanie wśród najbardziej doświadczonych hodowców oraz samych sędziów. Również w tym roku zapraszamy na Jesienną Giełdę Ogrodniczą oraz do uczestnictwa w VII Wystawie Królików, IV Wystawie Królików Młodych oraz VI Specjalistycznej Wystawie Królików Wiedeńskich

Źródło: Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale

27-07-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)