REKLAMA

XV Międzynarodowe Targi Produktów i Żywności Wysokiej Jakości – EKOGALA w G2A Arena!

PODKARPACIE. XV Międzynarodowe Targi Produktów i Żywności Wysokiej Jakości – EKOGALA w tym roku odbędą się w dniach 11-12 grudnia w G2A Arena – Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce k. Rzeszowa. Tegoroczna edycja targów realizowana będzie w formie hybrydowej to znaczy, że wydarzenia stacjonarne będzie można śledzić również poprzez stronę internetową. Trwa już rejestracja wystawców.

 01_25

Województwo podkarpackie po raz kolejny podjęło się organizacji wydarzenia, w ramach którego firmy skupione wokół wybranych branż, mogą promować swoją ofertę, aktywnie uczestniczyć w targach
i nawiązywać kontakty biznesowe całkowicie bezpłatnie.

Do udziału w targach zapraszamy podmioty, których działalność związana jest z wytwarzaniem i sprzedażą produktów oraz żywności wysokiej jakości. Chodzi na przykład o certyfikowaną żywność ekologiczną, produkty tradycyjne wpisane na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi – tłumaczy marszałek Władysław Ortyl.

Na targach promują się również gospodarstwa agroturystyczne, stowarzyszenia agroturystyczne, zagrody edukacyjne oraz podmioty zajmujące się ziołolecznictwem, propagowaniem wiedzy na temat ziół i ich wpływu na zdrowie człowieka. Rejestracja wystawców potrwa do 22 listopada. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez stronę internetową pod linkiem:

https://www.ekogala.eu/uzytkownicy/register.html

Podczas tegorocznej edycji EKOGALI można będzie zapoznać się z ofertą producentów żywności i produktów wysokiej jakości. Wydarzenie ma także na celu podnoszenie wiedzy ekologicznej i promowanie żywności wysokiej jakości, ma być również miejscem do nawiązywania kontaktów handlowych oraz ma umożliwić wymianę doświadczeń.

Targi połączone są z wieloma wydarzeniami towarzyszącymi takimi jak: debaty, konkursy tematyczne, warsztaty dla uczestników EKOGALI wraz z kompleksową strefą animacji dla dzieci. Na tych, którzy zdecydują się osobiście odwiedzić targi, czekać będą niespodzianki. Kto nie będzie mógł być obecny osobiście – może śledzić wydarzenie na stronie:

www.ekogala.eu .

EKOGALA ORGANIZOWANA JEST Z ZACHOWANIEM WSZELKICH WYTYCZNYCH DLA ORGANIZACJI TARGÓW W TRAKCIE EPIDEMII COVID – 19 W POLSCE. JEŻELI BĘDĄ TEGO WYMAGAŁY AKTUALNE OBOSTRZENIA WYDARZENIE ODBĘDZIE SIĘ WYŁĄCZNIE W FORMULE ONLINE. W razie ewentualnych zmian będziemy o nich informować.

UMWP


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

PAWEŁ KLIMASZEWSKI: 4 Posiedzenie komisji śledczej ds. pandemii

tvPolska

22-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)