XVI Beskidzki Rajd „Śladami Dwóch Kardynałów”
Miłośnicy górskich wędrówek i aktywnego wypoczynku ponownie spotkają się na Beskidzkim Rajdzie „Śladami Dwóch Kardynałów”. XVI edycja wydarzenia odbędzie się 1 sierpnia 2026 roku na trasie Pastwiska – Komańcza.
Rajd rozpocznie się o godz. 6:30 Mszą Świętą, następnie o 7:30 zaplanowano zbiórkę przy Domu Kultury w Pastwiskach, a o 8:00 uczestnicy wyruszą na szlak. Trasa poprowadzi przez Puławy, Tokarnię i Karlików, by zakończyć się w Komańczy.
Koszt udziału wynosi 40 zł i obejmuje dwa posiłki na trasie oraz transport powrotny z Komańczy. Zapisy prowadzone są do 28 lipca.
Szczegóły na plakacie:

Materiały nadesłane
06-07-2026
Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz
Zaloguj się a:
- Twój komentarz zostanie wyróżniony,
- otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
- czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.