REKLAMA

Z MŁODYMI o przyszłości POWIATU LESKIEGO! (VIDEO)

Z MŁODYMI o przyszłości POWIATU LESKIEGO! (VIDEO)

POWIAT LESKI / PODKARPACIE. Efektem współpracy Powiatu Leskiego z Fundacją Misji Obywatelskiej było drugie już spotkanie przedstawicieli władz krajowych i samorządowych oraz reprezentantów fundacji, a także lokalnych przedsiębiorców i leśników z młodymi mieszkańcami Leska i miejscowości z terenu powiatu. Dyskutowano o aktualnych warunkach do życia w Bieszczadach, a także o tym, co przyniesie przyszłość. Młodzi chętnie zabierali głos, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami. Nie zabrakło zarówno deklaracji pozostania w kraju i budowania tutaj swojej przyszłości, jak i planów wyjazdu za granicę. W dyskusji starano się wypracować konstruktywne wnioski. Wypowiedzi młodych mieszkańców powiatu leskiego pomogą w tworzeniu strategii rozwoju regionu i kraju w przyszłości. Więcej w NASZEJ RELACJI VIDEO.


grafika poglądowa

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

POWIAT LESKI. Nowoczesne boiska! Inwestycja w sport i oświatę (VIDEO, ZDJĘCIA)

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego, oficjalnie otwarto również kompleks boisk przy Zespole Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku, prowadzonym przez starostwo powiatowe. Na obiekt składa się kilka pełnowymiarowych boisk, do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki czy tenisa, jest również plenerowa siłownia. Do tego pełna infrastruktura towarzysząca. Całość przenosi szkołę tę część powiatu w XXI wiek. Do tej pory młodzież oraz mieszkańcy Leska korzystali z asfaltowych boisk pamiętających lata 80.


grafika poglądowa

26-09-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)