REKLAMA

ZABŁOTCE. Poślizg i zderzenie z tirem! Kierująca z raną głowy. NOWE INFORMACJE

ZABŁOTCE / PODKARPACIE. Dzisiaj około godziny 9:00 na drodze krajowej nr 28 w Zabłotcach tir zderzył się z samochodem osobowym. Ciężarówka pozostała na jezdni, z kolei mniejszy z pojazdów dachował i zatrzymał się w rowie. Jedna osoba została poszkodowana i potrzebna była pomoc ratowników medycznych. Na miejscu działali również strażacy i policjanci. Publikujemy nowe informacje w sprawie wypadku.

Dyżurny sanockiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o godzinie 8:59. Na drodze krajowej nr 28 w miejscowości Zabłotce, w pobliżu Ronda im. Andrzeja Boboli, doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego.

Kpt. Paweł Giba, oficer prasowy KP PSP Sanok. Foto: arch. KP PSP Sanok.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód osobowy wpadł w poślizg i uderzył w ciągnik siodłowy pojazdu ciężarowego. Osobówka dachowała – mówi nam kpt. Paweł Giba, oficer prasowy KP PSP W Sanoku.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej (JRG Sanok). W akcji służb ratunkowych brali udział również policjanci i ratownicy medyczni.

Jedna osoba została poszkodowana. To kierująca osobówką w wieku około 30 lat. Doznała urazu głowy. Została zaopatrzona przez Zespół Ratownictwa Medycznego – dodaje kpt. Giba.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora w samochodzie osobowym oraz na podaniu piany gaśniczej w związku z wyciekiem paliwa.

W miejscu zdarzenia nie występują już utrudnienia w ruchu.

O wypadku informowaliśmy tutaj:

ZABŁOTCE. Tir zderzył się z osobówką! Akcja służb ratunkowych (ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ


05-07-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)