REKLAMA

ZACHODNIOPOMORSKIE: Granat na komisariacie! 50 osób ewakuowanych

W piwnicy kamisariatu policji w Chojnie dokonano zaskakującego odkrycia. Pod podłogą znaleziony został granat, prawdopodobnie pochodzący z czasów II wojny światowej. Ewakuowano około 50-ciu osób.

Pomieszczenia archiwalne zachodniopomorskiej policji okazały się skrywać niebezpieczne sekrety. W jednym z nich znaleziono granat, prawdopodobnie przebywający tam od czasów II wojny światowej.

– Pracownica zauważyła jakiś przedmiot pod podłogą, w prześwicie między deskami. Padła decyzja, aby tę podłogę lekko podnieść i wtedy został ten granat ujawniony – przekazał mł. asp. Jakub Kuźmowicz. Komendant komisariatu zarządził natychmiastową ewakuację całego budynku. Łącznie ewakuowano ok. 50 osób. Na szczęście, granat okazał się niegroźny.

– Okazało się, że jest to granat, ale nie posiada on zapalnika, w związku z czym nie było żadnego zagrożenia dla pracujących tam funkcjonariuszy i cywili – dodał Kuźmowicz. Cała akcja trwała około 2 godziny.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie

03-02-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)