REKLAMA

ZAGÓRZ: Zadania warte przeszło 27 mln zł! „Z myślą o budżetach domowych mieszkańców” (VIDEO)

ZAGÓRZ: Zadania warte przeszło 27 mln zł! „Z myślą o budżetach domowych mieszkańców” (VIDEO)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Gmina Zagórz dzięki doskonałej kondycji finansowej może pozwolić sobie na realizowanie wielomilionowych inwestycji, przy jednoczesnym ogromnym wsparciu środkami unijnymi. Tak jest w przypadku zadania dotyczącego przebudowy i modernizacji komunalnej oczyszczalni ścieków w Zagórzu. Inwestycja zwiększy przepustowości oraz stopień oczyszczania ścieków dopływających do instalacji, odprowadzanych przez mieszkańców Gminy Zagórz.

Przy realizowanej inwestycji postawiono na odnawialne źródła energii. Gmina Zagórz, na koniec 2023 roku nie miała ani złotówki zadłużenia! To pozwala aktualnie na uzyskiwanie sporych dofinansowań.

Na zadania inwestycyjnych realizowane na oczyszczalni ścieków w Zagórzu pozyskano środki unijne z Programu Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027. Wartość inwestycji, na które otrzymano 85% dofinansowania, wynosi przeszło 27 mln zł.

Grafika poglądowa.

29-02-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)