REKLAMA

Zajmował się psem podczas jazdy. Uderzył w przepust (ZDJĘCIA)

LEŻAJSK / PODKARPACIE. Leżajscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj po południu, na drodze krajowej nr 77 w Wierzawicach. Kierujący osobowym volkswagenem zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. W wypadku ucierpiały trzy osoby.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godz. 17, na drodze krajowej nr 77 w Wierzawicach. Według wstępnych ustaleń policjantów, 38-letni kierujący osobowym volkswagenem, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie wjechał do rowu i uderzył w betonowy przepust. Samochodem, oprócz kierującego podróżowała 38-letnia kobieta, ich 14-letnia córka oraz pies.

Z dotychczasowych wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem najprawdopodobniej nieprawidłowo przewoził czworonoga, który podczas jazdy znajdował się na przednim fotelu pasażera. Nie zachowując należytej ostrożności, zajmował się nim podczas jazdy, co było przyczyną utraty kontroli nad kierowanym pojazdem.

W wyniku tego zdarzenia wszyscy uczestnicy trafili do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Zwierzę zostało przekazane pod opiekę najbliższej rodzinie. 38-letni kierowca był trzeźwy. Droga w tym miejscu była całkowicie zablokowana.

Na miejscu pracowali policjanci, gromadząc materiał dowodowy, który na dalszym etapie postępowania pozwoli na wyjaśnienie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

źródło: KPP Leżajsk

16-05-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)