REKLAMA

Zatrzymano 27-latka podejrzanego o kradzieże na kwotę niemal 5 tys. złotych

Policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże. Z jednego ze sklepów w galerii handlowej, ukradł 6 par butów. Okazało się, że wcześniej w drogeriach mężczyzna kradł także kosmetyki. Spowodował straty na kwotę niemal 5 tys. złotych. 27-letni mieszkaniec Rzeszowa usłyszał już zarzuty kradzieży.

policee

Źródło: KMP w Rzeszowie

Policjanci z komisariatu w Śródmieściu, wyjaśniali sprawę kradzieży obuwia w sklepie, na terenie jednej z galerii. Pod koniec sierpnia nieznany sprawca ukradł tam 6 par butów sportowych, o łącznej wartości ponad 1,5 złotych. Pracujący nad sprawą kryminalni z komisariatu ustalili, że podejrzany to – 27-letni mieszkaniec Rzeszowa. Zatrzymali go w środę, przy ulicy Hetmańskiej. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Policjanci odzyskali cześć skradzionego mienia.


Podczas wyjaśniania sprawy okazało się, że to nie jedyna jego kradzież. W lipcu i w sierpniu w tej samej galerii, z drogerii ukradł kosmetyki rożnych marek, a w lutym kosmetyki ukradł w jeszcze innej. Łącznie spowodowane przez niego straty policjanci oszacowali na niemal 5 tys. złotych. 
– informuje KMP Rzeszów

Przesłuchany 27-latek przyznał się do winy. Skradzione przedmioty sprzedawał przypadkowo spotkanym osobom.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego policjanci przedstawili mu 5 zarzutów kradzieży. Grozi mu za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Rzeszów

Autor: Amelia Krupik

10-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)