REKLAMA

Zatrzymano sprawcę dwóch napadów na sklep

JAROSŁAW / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca Szczecina, który jest podejrzany o dwa rozboje. Mężczyzna w ubiegłym tygodniu, dwukrotnie zaatakował ekspedientki w sklepach. Sposób działania w obu przypadkach, był taki sam. Napastnik wchodził do sklepu i grożąc użyciem noża, zabierał z kasy pieniądze i uciekł. Funkcjonariusze zatrzymali sprawcę na dworcu PKP w Jarosławiu.

krymi

Źródło: KPP Jarosław

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego z Jarosławia, dzięki wytężonej pracy, ustalili tożsamość mężczyzny, który dwukrotnie w ciągu ubiegłego tygodnia, zaatakował ekspedientki w sklepach znajdujących się na terenie Jarosławia. Sprawca za każdym razem działał w ten sam sposób. Wchodził do sklepu w maseczce i grożąc pracownicom nożem, zabierał z kasy pieniądze i uciekał.

Sprawca został zatrzymany przez jarosławskich kryminalnych we wtorek, na terenie dworca PKP w Jarosławiu. Okazał się nim 23-letni mieszkaniec Szczecina. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Przestępstwa, których się dopuścił zagrożone są karą do 12 lat pozbawienia wolności.

Śledztwo nadzorowane jest przez Prokuraturę Rejonową w Jarosławiu. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni okoliczności obu zdarzeń.

Źródło: KPP Jarosław

Autor: Amelia Krupik

17-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)