REKLAMA

Zderzenie osobówek. Kierujący trafili do szpitala! (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Weryni. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych, do szpitala trafili kierujący pojazdami i pasażerka jednego z nich.

303-250002

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz.14, na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 875 z drogą gminną. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca fiatem 56-letnia mieszkanka powiatu kolbuszowskiego, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z daewoo. Do szpitala trafiła kierujaca fiatem oraz 73-letni kierowca daewoo wraz z 70-letnią pasażerką. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że oboje kierujący byli trzeźwi.

Na miejscu prawowała grupa dochodzeniowo-śledcza z kolbuszowskiej jednostki. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i pojazdów. Uczestnicy zdarzenia po udzieleniu niezbędnej pomocy zostali zwolnieni do domu.Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

303-250003

303-250001

303-250000

źródło: KPP Kolbuszowa

02-11-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)