REKLAMA

Zderzenie osobówki z autobusem. Jedna osoba poszkodowana (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w Jaśle na ul. Floriańskiej. Kierująca audi doprowadziła do zderzenia czołowo-bocznego z autobusem. Droga w miejscu zdarzenia była całkowicie zablokowana.

Dzisiaj przed godz. 8, dyżurny jasielskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ul. Floriańskiej w Jaśle.

Z ustaleń policjantów wynika, że 23-latka kierując audi, na łuku drogi zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do zderzenie z autobusem komunikacji publicznej. Siła uderzenia była tak duża, że z osobówki zostało wyrwane przednie lewe koło. W autobusie oprócz kierowcy, podróżowało ośmioro pasażerów.

Droga w miejscu zdarzenia była całkowicie zablokowana. Na miejscu pracowali policjanci z wydziału ruchu drogowego, którzy wykonali oględziny.

W zdarzeniu ucierpiała jedynie sprawczyni kolizji, która trafiła do szpitala. Na szczęście, obrażenia jakich doznała okazały się niegroźne. Mieszkanka gminy Jasło, została ukarana mandatem w kwocie 1500 zł, a na jej konto trafiło 12 punktów karnych. Mundurowi zatrzymali także dowody rejestracyjne obu pojazdów.

źródło: KPP Jasło

22-05-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)