REKLAMA

Zderzenie z udziałem trzech samochodów. Kierowcy trafili do szpitala (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Policjanci oraz służby ratownicze pracowali w środę na miejscu zdarzenia drogowego, do jakiego doszło na tzw. „ślimaku” w Nagnajowie. Jak ustalono, 25-latka kierująca fordem fiestą, wymusiła pierwszeństwo przejazdu i zderzyła się z bmw, następnie ford uderzył jeszcze w jadące bezpośrednio za nim audi. Kierująca fordem i bmw trafiły do szpitala na badania.

303-246983
W środę po godz. 19, policjanci zostali wezwani na miejsce zdarzenia drogowego do jakiego doszło w Nagnajowie, na tzw. „ślimaku” – pełniącym rolę skrzyżowania drogi krajowej nr 9 i dróg wojewódzkich nr 871 i 985, z udziałem trzech pojazdów – forda fiesty, bmw i audi.

Według wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 25-letnia kobieta, kierująca fordem fiestą, jadąc drogą krajową nr 9 w Nagnajowie, podczas zjeżdżania na węzeł komunikacyjny, wymusiła pierwszeństwo przejazdu i zderzyła się z bmw, którym kierowała 20-letnia kobieta. Siła uderzenia spowodowała, że ford uderzył jeszcze w jadące bezpośrednio za nim audi, którym kierował 35-latek.

Do szpitala na badania lekarskie trafiły kierująca fordem i bmw.

Na miejscu pracowali policjanci, strażacy oraz zespół ratownictwa medycznego. Policjanci ustalili, że uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

303-246982

źródło:  KMP Tarnobrzeg

16-09-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)