REKLAMA

Przywłaszczył sobie znaleziony portfel – grozi mu do 3 lat więzienia

Policjanci z komisariatu w Sokołowie Małopolskim ustalili mężczyznę podejrzanego o przywłaszczenie cudzego portfela. Podejrzany znalazł go na ławce w parku, gdzie zostawił go przez nieuwagę właściciel. Po ustaleniu podejrzanego policjanci przedstawili mu zarzuty. Funkcjonariusze odzyskali portfel z częścią pieniędzy.

policja sygnał_1

Pod koniec sierpnia, policjanci z komisariatu w Sokołowie Małopolskim zostali zawiadomieni o przywłaszczeniu portfela. Zawiadamiający i jednocześnie pokrzywdzony kilka dni wcześniej był z rodziną w parku. Tam przez nieuwagę zostawił na ławce portfel. Zorientował się dopiero po powrocie do domu, ale gdy wrócił do parku, portfela już nie było. Znajdowały się w nim pieniądze, dokumenty i karta bankomatowa.

Zawiadomieni o zdarzeniu policjanci i na podstawie zebranych informacji ustalili, że portfel znalazł i przywłaszczył 67-letni mieszkaniec Sokołowa Małopolskiego. Podczas przeszukania, w miejscu jego zamieszkania funkcjonariusze odnaleźli portfel, dokumenty, kartę bankomatową i cześć pieniędzy. Jak ustalili resztę pieniędzy mężczyzna zdążył już wydać.

Podczas przesłuchania podejrzany przyznał się do winy. Policjanci przestawili mu zarzut przywłaszczenia cudzego mienia i kradzieży dokumentów. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Rzeszów
Autor: Amelia Krupik
16-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)