REKLAMA

Zaproszenie na spotkanie autorskie z Łukaszem Bajdą

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Miejsko Gminna Biblioteka Publiczna w Zagórzu zaprasza na spotkanie autorskie z Łukaszem Bajdą, które odbędzie się w dniu 6 grudnia o godz. 17:00 w siedzibie placówki.

Łukasz Bajda (ur. 1986 r.) – doktor nauk humanistycznych, historyk, przewodnik beskidzki. Od urodzenia związany z Podkarpaciem, dzieciństwo spędził w Bieszczadach. Miłośnik podróży, literatury i badacz rodzinnej genealogii. Sekretarz redakcji czasopisma historyczno-krajoznawczego „Bieszczady Odnalezione”.

Autor kilkudziesięciu publikacji poświęconych historii i atrakcjom turystycznym Podkarpacia, w tym książek Balowie. Z bieszczadzkich lasów na salony Krakowa i Lwowa (2011), Nadleśnictwo Bircza Przewodnik. Leśny Kompleks Promocyjny „Lasy Birczańskie” (współautorstwo ze Stanisławem Orłowskim, 2016), Szlachta w Bieszczadach i na Pogórzu. Czasy saskie i stanisławowskie (2017), Po powiecie łańcuckim. Przewodnik (2017), Po powiecie przeworskim. Przewodnik (2017), Przeworsk. Przewodnik (2017) oraz Gmina Tyczyn. Przewodnik (2018).

źródło: UMiG Zagórz

29-11-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)